Statybinė keramika, apdailos plytos, čerpės    lt
Produktai Produktai
Akcijos Akcijos
Paslaugos Paslaugos
Nuotraukų galerija Nuotraukų galerija
Informaciniai katalogai Informaciniai katalogai
Verta žinoti Verta žinoti
Apie mus Apie mus

APIE MUS   

 UAB „Staketa“ – sėkmingai dirba Lietuvos rinkoje, turi tvirtus ir ilgamečius ryšius su garsiausiais Europos gamintojais statybinės keramikos srityje. Įmonė prekiauja Vokietijos, Danijos, Belgijos ir Turkijos gamintojų apdailos medžiagomis: keraminėmis čerpėmis, klinkerinėmis ir keraminėmis apdailos plytomis, plytų mūrą imituojančiomis fasado plytelėmis, keramikinėmis fasado konstrukcijomis, klinkerinėmis grindinio trinkelėmis ir ventiliuojamais plastikiniais itin aukštos kokybės lauko fasadais. Prekių asortimentą sudaro keli šimtai rūšių apdailos plytų, daugiau nei penkiasdešimt rūšių klijuojamų fasado plytelių, virš šimto čerpių stogų variantų ir keliasdešimt rūšių grindinio trinkelių. „Staketa“ taip pat prekiauja mūro mišiniais ir lietaus nuvedimo sistemomis.
Mūsų partneriai: CREATON, EGERNSUND TEGL, RÖBEN TONBAUSTOFFE, KERAWIL, ABC KLINKERGRUPPE, ARCHITON, VINYLIT, RHEINZINK, QUICK MIX, STROHER, ETERNIT BALTIC, CEDRAL.
KERAMINĖS ČERPĖS
Prekiaujame dviejų žymių Vokietijos gamintojų RÖBEN TONBAUSTOFFE ir CREATON keraminėmis čerpėmis. Asortimentą sudaro daugiau kaip šimtas čerpių stogų variantų.
Vokiškų keraminių čerpių kokybės požymiai:
CREATON čerpės pralenkia DIN EN 1304 kokybei keliamus reikalavimus. Čerpių gamybos procese veikia trijų etapų – geometrijos, masės vienalytiškumo, prekinės išvaizdos – kokybės kontrolė. Pirmus du kokybės kontrolės etapus atlieka kompiuteris.
Keraminių čerpių spalva neblunka ir nesikeičia, tokia pati išlieka tol, kol čerpės laikosi ant stogo. Spalvos stabilumą garantuoja čerpių gamybos technologijos. Dar prieš čerpes degant krosnyje jos apipurškiamos engoba (skysto molio ir pigmento spalvai pakeisti mišiniu, o atskirais atvejais ir kvarco milteliais blizgesiui išgauti), kuri degimo metu (didesnėje nei 1000° temperatūroje) sukepa ir tampa vienalyte ir ilgaamže medžiaga.
Dviguba užkaitų sistema čerpės viršuje ir šone sudaro keturgubas pertvaras, kurios garantuoja patikimą apsaugą nuo lietaus vandens. Puikus lietaus vandens nubėgimas ir sandarumas pabrėžia čerpės formos tobulumą. Du stabilūs čerpių užkabinimo laikikliai užtikrina patikimą atramą į grebėstą ir stogo ventiliaciją.
Dėl tobulos užkaitų sistemos ir puikaus lietaus vandens nubėgimo CREATON čerpės tinka plokštumoms nuo 10° iki 90° nuolydžio. Taigi, čerpėmis galima dengti ne tik stogus, bet ir fasadus, kas pastaruoju metu sparčiai populiarėja.
Siūlome net keletą čerpių modelių fasadams.
Vokiškoms keraminėms čerpėms suteikiama iki 50 metų raštiška gamintojo garantija.
 
KLINKERINĖS, KERAMINĖS PLYTOS, PLYTŲ MŪRĄ IMITUOJANČIOS PLYTELĖS
Plačiame apdailos plytų asortimente rasite keturių garsių gamintojų – EGERNSUND TEGL NAUJIENA LIETUVOJE, RÖBEN TONBAUSTOFFE, HEYLEN BRICKS ir ABC – keraminių ir klinkerinių plytų bei plytų mūrą imituojančių plytelių. Asortimentą sudaro keli šimtai rūšių apdailos plytų, daugiau nei penkiasdešimt rūšių klijuojamų fasado plytelių. Mūsų klimato sąlygomis keraminės plytos – ideali fasado apdailos medžiaga, puikiai atlaikanti temperatūros pokyčius. Plytų savybės lemia, kad patalpose visada bus idealus mikroklimatas. Pagal savo savybes ir tarnavimo laiką keraminės ir klinkerinės apdailos plytos priskiriamos aukščiausiai kategorijai.

KLINKERINĖS GRINDINIO TRINKELĖS
Prekiaujame trijų Vokietijos gamintojų – KERAWIL, RÖBEN TONBAUSTOFFE, ABC KLINKERGRUPPE – klinkerinėmis grindinio trinkelėmis laukui ir terasoms. Mūsų parduodamos klinkerinės grindinio trinkelės išsiskiria originaliomis spalvomis bei formomis. Asortimente rasite trinkelių pačių neįprasčiausių spalvų: raudonų, mėlynų, juodų, karamelinių.
Laboratoriniais tyrimais įrodyta, kad klinkerinės trinkelės daug kartų tvirtesnės už betonines, todėl, suprantama, ir ilgaamžiškesnės. Dėl labai mažo vandens įgeriamumo (apie 1-3 proc.) į klinkerines grindinio trinkeles neįsigeria jokie skysti teršalai, o spalva nenublunka.
 

 
UAB „STAKETA
Mob. tel.: 678 85527
www.staketa.lt
El. paštas: info@staketa.lt
 
Statybinė keramika į viršų     
© 2010 UAB Staketa. Visos teisės saugomos. Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas