Statybinė keramika, apdailos plytos, čerpės    lt
Produktai Produktai
Akcijos Akcijos
Paslaugos Paslaugos
Nuotraukų galerija Nuotraukų galerija
Informaciniai katalogai Informaciniai katalogai
Verta žinoti Verta žinoti
Keraminės čerpės
Apdailos plytos
Grindinio trinkelės
Vinylit fasadų technologija
Vinylit ventiliuojamas fasadas
Mūro mišiniai, mūrijimas
 
Apie mus Apie mus

Vinylit fasadų technologija

 

   

 

Apie firmą.

Esame patikimi

Per 25 metus „Vinylit“ yra vienas patikimiausių architektų, statybininkų, specializuotų statybos parduotuvių bei galutinių vartotojų partneriu. Produkcijos kokybė ir eksploatavimo  patikimumas visada buvo ir išlieka pagrindu firmos kompetencijai augti. Nuolatinio orientavimosi į individualius klientų užklausimus bei projektus dėka, “Vinylit” vis aktyviau įgyvendina naujas galimybes technologijose, kokybėje bei aptarnavimo sferoje.

Daugiau kaip 10milijonų kvadratinių metrų fasadų, puošiančių namus visoje Europoje- mūsų „know-how“ įrodymas.

Savaime suprantama, Vinylit fasadų sistemos reguliariai tiriamos ir tikrinamos tiek vietinėse-tiek tarptautinėse statybinių medžiagų institucijose. Nuolatinė vidinė kontrolė ir tiksliai apibrėžtas kokybės standartas garantuoja aukščiausią kokybės lygį. Juk fasadą reiktų montuoti tik vienakart gyvenime!

Produkcija

Išdirbta technologija,  įvairus produkcijos pritaikymas, plati spalvų gama suteikia būtiną laisvę Jūsų namo dizainui, tuo pačiu, suteikiant jam individualumo.

VinyTherm.

VinyTherm – klasikinis fasado variantas

Įvairūs aukštos kokybės spec.PVC fasado profiliai, padengti natūraliu gamtiniu akmeniu galimi apie 20 skirtingų atspalvių.

Tiksliai suleisti fasadų paneliai sudaro vientiso paviršiaus struktūrinio tinko vaizdą su ventiliuojamų fasadų privalumais. Natūralus akmuo, įlietas į fasado profilį, suteikia pastatui solidų, harmoningą bei šiltą įvaizdį. Jeigu pageidaujate specialiai įvesti keletą spalvų namui papuošti- tereikia tik Jūsų įkvėpimo ir galite pradėti. Iš 20skirtingų atspalvių tai nebus problema padaryti..  

Fasado plokštės vinyTherm specifikacija:

Savybė

Savybė

Dydis

Vnt

Kontrolės metodas

Svoris

Apdailinta

0,07
7

KN/m²
kg/m²

 

Tankis

Apdailinta
Neapdailinta

1,01
0,66

g/cm³
g/cm³

DIN 53479

Smūgio tąsumas

Apdailinta Neapdailinta

30,0
24,0

KJ/m²
KJ/m²

DIN 53453

Tvirtumo riba tempiant

Tvirtumas lūžio momentu

 

≥ 14,5

≥ 19,5

N/mm²

N/mm²

DIN 53455

Prailgėjimas lūžio momentu

(V=5 mm/min)

≥ 20,0

%

 

Tvirtumas lenkiant

Apdailinta Neapdailinta

18,5
29,0

N/mm²
N/mm²

DIN 53452

Tamprumo modulis

Apdailinta Neapdailinta

1197,0
646,0

N/mm
N/mm

DIN 53457

Linijinio praplatėjimo Koeficientas

 

0,062

mm/m·K

DIN 53752

Šilumos pralaidumas

Neapdailinta

0,06

W/mK

DIN 52612

Vandens gėrimąsis

Apdailinta

≤ 0,6

%

DIN 53495

 

Neapdailinta

0,1

%

 

Absorbentas

 

≤ 0,5

градус αе

DIN 67507

Statybinės medžiagos degumo klasė

 

 

B-s3, d2 (sunkiai degi)

EN 13501-1

 

 

Garantija produktui vinyTherm, vinyStone Ashlar, vinyCross - 30metų;

 

Klasifikacija pagal degumą: B-s3, d2 (sunkiai degi), pagal EN 13501-1

 

Tiesinio metro masė: 1150g/m, pagal EN 13245-1;

Deformacija kaitinant: 2,7% , esant 1000C po sandėliavimo, pagal EN 13245-1, EN 479;

Atsparumas smūgiui: 230C-energ.lygis 10- lūžio greitis 10%,

                                     -100C-energ.lygis 05- lūžio greitis   0%,  Pagal EN 13245-1, EN 477

                                         

Atitikties deklaracija.  

Patrauklus dizainas bei statybinė fizika, šilumos  bei garso izoliacija namo viduje, ilgaamžiškumas– ventiliuojami fasadai VinyTherm paperka savo privalumais.  
Estetinė patrauklių fasadų paklausa tai Vinylit produkcijos vystymosi pagrindas. Derinant su įvairiomis spalvomis fasado restauracijos metu, Vinylit siūlo apie 40 įvairių spalvų ir platų artelnatyvių spalvų pasirinkimą. Derinant su įvairiais gaminių variantais (kvader, tankios struktūros ar akmens išdėliojimo optikos) gali būti realizuojami įdomūs ir įvairūs atskirų namų ar net gyvenamų kompleksų, projektai – nuo cokolio iki frontono.

Mūsų platinimo partneriai su malonumu jus prakonsultuos norint sukurti individualų jūsų namo įvaizdį..

Architektūros ir statybos kompanijom mes papildomai siūlome šias paslaugas:

Fasadų tvirtinimas SAD pagrindu

Gyvenamo ploto apšildymas sudaro apie 75% suvartojamos energijos. Esant nuolat aukštai energijos kainai, dėl naftos kainų bei dolerio kurso, sprendimas dėl šilumos izoliacijos, labai greitai atsiperka. Iki 30% energijos išlaidų, galima sutaupyti fasado restauracijos sąskaita, Vinylit produkcijos pagalba – metai iš metų. Šiuo atveju, ypatingus privalumus turi galimybė, nesunkiai patalpinti izoliuojamąją medžiagą, kaip pastato apšildymo apdangalą į apatinę fasado konstrukciją, šios sistemos dėka, galima ne tik atitikti aukštus standartus «Energijos ekonomiškumo atžvilgiu», bet ir juos padidinti be ypatingų išlaidų.

 

Patobulinta garso izoliacija

 

Fasado sanavimo dėka, padedant Vinylit produkcijai, jūs tausojate ne tik savo piniginę ir ausis.Priklausomai nuo sienų išdėstymo ir šilumos izoliacijos, triukšmo laidumą iš išorės ymanoma sumažinti iki 13 DBO kiekvieni 10 DB reiškia, kad jautrumas triukšmui sumažėja iki 50%! Ypatingos vinyTherm fasadų savybėspatikrintos ir patvirtintos. Techninės akustikos inžinerijos asociacijos pagalDIN EN 20140-3.

 

 

 


Fasadinės sistemos Vinylit montuojamos greitai ir paprastai, sausu statybų metodu, be triukšmo ir purvo. Išankstiniai darbai ant seno fasadokaip pavyzdžiui, tinko pašalinimas ir kt. nereikalingi. Išilginė ir peispaudžiamoji fasadų sistema iš natūralaus akmens ir fasadinių elementų perdanga užleistiniu būdu leidžia montuoti taupant laiką. Tokiu būdu, fasadinės sistemos Vinylit, gali būti montuojamos ištisus metus, o jūsų namai per patį trumpiausią laiką, įgaus naują ir patrauklų įvaizdį.

 

Saugant aplinką

Pagal Enquente įvertinimus (Valstybinė komisija) esant optimaliai termoizoliacijai, gyvenamuose namuose galima sutaupyti iki 90% energijos. Taip sumažėja ir CO2 išskyrimas, kuris yra «šiltnamio» efekto priežastis. Kaip matote, restauruojant fasadą Vinylit produkcijos pagalba, jūs prisidedate prie aplinkos apsaugos.


Siekiant apsaugoti aplinką, fasadai iš medžiagos su natūraliu akmeniu recikluojami pačiu Vinylitu. Specialioje mūsų sukurtoje įmonėje, pagrindinės medžiagos atskiriamos nuo mineralinių padengiamųjų medžiagų. Šio proceso metu gautos žaliavos naudojamos gaminant naujus Vinylit produktus, o tai saugo aplinką ir resursus.

Vinylit fasadų sistemos mechaniškai yra labai stabilios, atsparios oro sąlygom, nepasiduoda korozijai ir beveik nereikalauja priežiūros. Pakartotinis dažymas ar pataisymai nėra būtini. Plokštės ir elementai, skirtingai nuo tinko, labai palankiai reaguoja į gamtos sąlygas, taigi neatsiranda įskylimų. Sumažėja temperatūros poveikis sienom ir statybinėm medžiagom, o tai išsaugo jūsų nekilnojamojo turto kainą. Būtini valymo darbai lengvai atliekami garinio siurblio ar aukšto spaudimo pagalba.

 

Termoizoliuojamieji Vinylit sistemos fasadai pagerina klimato sąlygas gyvenamose patalpose. Vasarą, fasadas jums dovanoja žemesnę kambario temperatūrą, nes šiluma nesusikaupia sienos mūrijime. Žiemą, šiluma sulaikoma ten, kur ji ir turi būti- gyvenamojoje patalpoje. Visiem nemalonus šalčio sklidimas nuo išorinių sienų, žymiai sumažinamas naudojant Vinylit fasadines sistemas. Tokiu būdu mes rūpinamės tuo, kad jūs puikiai jautumėtės ir galėtumėte mėgautis savo nauju fasadu.

 

Pakabinamieji ventiliuojamieji Vinylit sistemos fasadai, bet kuriam namui suteikia natūralią klimato apsaugą. Pilnai apsaugotas Vinylit fasadas montuojamas ne tiesiai ant išorinės sienos, bet atskiriamas nuo izoliacijos oro tarpu. Tarp fasado ir mūro vyksta nuolatinis oro cirkuliavimas, kuris pašalina drėgmę ir šaltį ir, netgi jau drėgna siena išdžiūsta. Pilnai apsaugoti Vinylit fasadai, gali būti naudojami, tiek restauruojant senus, tiek statant naujus pastatus.

 

 

Privalumai, kurie įtikina:

  • Liūtis, rasa ar drėgmė – ventiliuojamieji fasadai Vinylit išsaugo jūsų namą sausu ir užtikrina apsaugą nuo drėgmės bei sienų pelijymo.
  • Papildoma, po fasadau esanti termoizoliacija, žiemą sulaiko šilumą, o vasarą vėsumą. Tai  30% sutaupo šilumos energiją ir sukuria malonų klimatą gyvenamojoje patalpoje.
  • Vinylit fasadų pagalba, filtruojama iki 13 DB gatvės triukšmo. Tai reiškia mažiausiai 50% daugiau ramybės!
  • Vinylit fasdai sumažina temperatūros poveikį, taip suteikiant sienoms ilgaamžiškumą.

 
Statybinė keramika į viršų     
© 2010 UAB Staketa. Visos teisės saugomos. Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas