Statybinė keramika, apdailos plytos, čerpės    lt
Produktai Produktai
Keraminės čerpės
Fasoninės čerpės
Priedai stogams
Klinkerio plytos
Forminės plytos
Klinkerio plytelės
Klinkerio trinkelės
Ventiliuojamas fasadas
Mūro mišiniai
Lietaus nuvedimo sistemos
Tinkas
Akmens skalūnas
Tvorų elementai
Klinkerio palangės
Medienos plastiko kompozitas
 
Akcijos Akcijos
Paslaugos Paslaugos
Nuotraukų galerija Nuotraukų galerija
Informaciniai katalogai Informaciniai katalogai
Verta žinoti Verta žinoti
Apie mus Apie mus

Mūro mišiniai

  Quick mix logo
  UAB „Staketa“ yra Vokietijos įmonės „quick-mix“ mūro mišinio platintojas. Siūlomi mišiniai pritaikomi prie plytos savybės ir spalvos.

Spalvų asortimentas: 
djdfj 
(Spalvos iš eilės: 01.r; 01.n; 01.s; 01.k; 01.u; 01.h; 01.e; 01.d; 01.i; 01.b; 01.c; 01.f; 01.p; 01.g; 01.t; 01.a)
 
 
 

KLINKERIUI SKIRTŲ SKIEDINIŲ SISTEMA V.O.R. SU ORGINALIU TRASU „TUBAG“

   

      

VK PLUS T - Plytų vandens įgeriamumas >10%

Ypač stipriai įgeriančioms klinkerio, rankiniu būdu suformuotoms, kalkių ir smėlio plytoms mūryti. Mūryjant įprastu skiediniu, plyta gali tuojau pat sugerti skiedinio vandenį, ir dėl to skiedinys gali „sudegti". Siūlė bus trapi, dėl to gali kilti statinio griuvimo pavojus, o per visą mūrą sunksis lietaus vanduo. Dėl specialios sudėties skiedinys VK PLUS gerai sukimba su plyta, yra atsparus smarkiam lietui, neišdžiūna per greitai, ir todėl siūlė neatšoka nuo plytos net be išankstinio plytos suvilgymo. Išeiga: standartinės formos plytoms apie 43-53 kg/m2. Granuliacija: 0-4 mm. Apdirbimo laikas: iki 2 valandų. M5 pagal PN-EN 998-2. Stiprumas 5,0 N/mm2. Tik su trasu Tubag.


 

 
 
      

VK 01 T - Plytų vandens įgeriamumas 8-10%

Stipriai įgeriančioms klinkerio, rankiniu būdu suformuotoms, apdailos plytoms mūryti. Mūryjant įprastu skiediniu, plyta gali tuojau pat sugerti skiedinio vandenį (sugeriamojo popieriaus efektas), ir dėl to gaunasi silpna arba prastai su plyta sukibusi siūlė. Tokia siūlė pasižymi mažu atsparumu, jautri mechaniniems pažeidimams ir lietaus vandens prasiskverbimui. Specialiai tokioms plytoms sukurtas VK 01 T užtikrina gerą skiedinio sukibimą su plyta ir tvirtą, nepralaidžią siūlę. Išeiga: standartinės formos plytoms apie 43-53 kg/m2. Granuliacija: 0-4 mm. Apdirbimo laikas: iki 2 valandų. M5 pagal PN-EN 998-2. Atsparumas spaudimui: > 5,0 N/mm2. Tik su originaliu trasu Tubag.

 


 

 
   

VM 01 T - Plytų vandens įgeriamumas 3-8%

Vidutiniškai įgeriančioms klinkerio, rankiniu būdu suformuotoms ir apdailos plytoms mūryti. Mūrijant tradiciniu mūro mišiniu, plytos po truputį sugeria vandenį, todėl gauname krituliams neatsparias siūles. Mūro mišinys VM 01 T pasižymi savybe išlaikyti džiūstančio mūro mišinio vandenį, taip užtikrinant lėtą ir ilgalaikį džiūvimą, siūlių atsparumą ir estetiškumą. . Išeiga: standartinės formos plytoms apie 43-53 kg/m2. Granuliacija: 0-4 mm. Apdirbimo laikas: iki 2 valandų. M5 pagal PN-EN 998-2. Atsparumas spaudimui: > 5,0 N/mm2. Tik su originaliu trasu Tubag.

 


 

 
   

VZ 01 T - Plytų vandens įgeriamumas 2-5%

Silpnai įgeriančioms klinkerio plytoms mūryti. Mūrijant tradiciniu mūro mišiniu, plytos nesugeria vandens, todėl jos „plaukioja". To pasekoje atsiranda siūlių įtrūkimai per kuriuos lietaus vanduo gali patekti į konstrukciją. Specialiai parinkta granuliacija ir atitinkamas VZ 01 mišinys, sustabdo plytų „plaukiojimą", o fasado drėgmės kiekis reguliuojamas atviromis difuzinėmis siūlėmis. . Išeiga: standartinės formos plytoms apie 43-53 kg/m2.Tik su trasu Tubag.

 

     


 
 

SIŪLIŲ GLAISTAS KLINKERIO PLYTELĖMS 

Jei klinkerio plytelė plonesnė nei 12mm arba jei mūryjama plyta taikant dviejų etapų sistemą (plytos mūryjamos skiediniu ir paliekama 1.5-2.0cm atstumas glaistymui spalvotam) naudojamas specialus siūlių glaistas FM T 

 
 

 
   

FM T - Siūlių glaistas klinkerio plytelėms, plytoms

Siūlėms tarp plytų ir klinkerio plytelių, akmeninių dangų ir neglazūruotų keraminių plytelių glaistymui. Siūlė pasižymi labai geru sukibimu su plytos/ plytelės kraštu. Trasas Tubag iki minimumo sumažina dėmių atsiradimo pavojų, užtikrina labai gerą siūlės hermetiškumą, esant geram mūro laidumui garams. Lengvai apdirbamas. Atsparus šalčiui, tinkamas naudoti ir patalpose ir lauke. Minimalus siūlės gylis 1.5cm. Sąnaudos: ~5kg/m2, esant standartiniams plytų/ plytelių matmenims (240x71mm).

 

 


KLINKERIO PLYTŲ MŪRYJIMAS TAIKANT DVIEJŲ ETAPŲ SISTEMĄ

 Kai klinkerio plytos yra mūryjamos taikant dviejų etapų sistemą (HM2a arba HM2a T + FM T), mūryjimo procesą galima suskaidyti į du etapus: mūryjimą ir siūlių glaistymą. Visur, kur dėl įvairių aplinkybių, pvz.,dėl prastų oro sąlygų, reikia technologinės pertraukos, dviejų etapų metodas darbus leidžia tęsti arba užbaigti, nerizikuojant, kad vėliau bus nepageidautinų pasekmių.

 
   

HM 2a - Mūryjimo skiedinys

Universalus mūro mišinys, skirtas visoms plytoms, tame tarpe ir klinkerio plytoms (neglaistant siūlių, glaistymas - glaistu FM ar FM T) ir betono blokeliams bei elementams. Dėl panaudoto specialaus užpildo mišinio, pasižymi ypač dideliu atsparumu spaudimui. Atsparus šalčiui, vidaus ir lauko darbams. Išeiga: standartinės formos plytoms apie 43-53 kg/m2. Atsparus šalčiui, skirtas vidaus ir lauko darbams

 

 


AUKŠTO ELASTINGUMO KLIJAI PLYTELĖMS

 

 
Statybinė keramika į viršų     
© 2010 UAB Staketa. Visos teisės saugomos. Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas