Statybinė keramika, apdailos plytos, čerpės    lt
Produktai Produktai
Akcijos Akcijos
Paslaugos Paslaugos
Nuotraukų galerija Nuotraukų galerija
Informaciniai katalogai Informaciniai katalogai
Verta žinoti Verta žinoti
Keraminės čerpės
Apdailos plytos
Grindinio trinkelės
Vinylit fasadų technologija
Vinylit ventiliuojamas fasadas
Mūro mišiniai, mūrijimas
 
Apie mus Apie mus

Apie Vinylit fasadą

 
  VINYLIT – ventiliuojami namo fasado profiliai. Galite išsirinkti patį patraukliausią: smulkių akmenukų fasadas, medžio ar mūro imitacija, platus spalvų spektras. Skiriami Vinylit produktai:

•    vinyTherm;
•    vinyBrick;
•    vinyStone;
•    vinyPlus

vinyTherm – fasadai,kuriuos myli namas

Teisingų sprendimų šalininkams.
Nauji patrauklūs namo fasadai su solidžiai atrodančiu struktūrinio tinko efektu, pakabinami ir ventiliuojami, su optimaliausiomis termoizoliacinėmis savybėmis, suteikiantys ilgalaikę mūro apsaugą – tai pagrindiniai ir esminiai VinyTerm (firmos Vinylit) fasadų bruožai.
Fasadų profiliai VinyTerm su struktūrinio tinko optiniu efektu montuojami vertikaliai arba horizontaliai. Natūralaus gamtinio akmens granulių ir aukštos gamybos/ kokybės technologijos sukuriami homogeniniai paviršiai, kurie labai patogūs montuoti.
Šis, paprastu būdu montuojamų fasadų stilius labai vertinamas ten, kur norima pabrėžti sėkmingą architektūrinį sprendimą, šviesių, aiškių ir malonių dizainų pagalba. Taip pat idealiai tinka namo apdailos renovacijai.

Architektūra įgauna struktūrą.
VinyTerm Quader dėka, namai įgauna naują struktūrinį veidą. Horizontalių elementų su skirtingomis spalvinėmis kombinacijomis derinys, su gausiu patrauklių spalvų pasirinkimu, leidžia sukurti įdomius vizualinius sprendimus. Fasadai su natūraliu akmeniu gali būti apie 40 harmoningai derančių atspalvių.

Užtikrintas plytų sienų dizainas

Dar niekada plytinės sienos nesistatė taip lengvai.
Daugelis namų savininkų vertina plytų struktūros išorinę namo apdailą, dėka estetiško vaizdo bei atgyvinančio paviršiaus įvaizdžio. Vinylit fasadų elementų dėka, galima lengvai sukurti naują, patrauklų namo vaizdą/dizainą. Kaimynai labai nustebtų.
Horizontaliai išdėliotų panelių su harmoningai derančiomis spalvomis, galima realizuoti individualius dizaino sprendimus. Fasadų elementai iš poliefyrinio stiklo pluošto yra labai lengvi ir minimaliai suteikia statinės įkrovos sienai. Kartu su izoliacine medžiaga, Jūsų namui garantuota optimali apsauga nuo šalčio ar aplinkos sąlygų. Asortimente 4spalvų pasirinkimas. Tai geriau atspindės namo vaizdą norimoje spalvoje.

Tai padės Jūsų namui

Optimalus sprendimas iš statybinės fizikos pusės.
Vinylit pakabinamų ventiliuojamų fasadų sistema apsaugo Jūsų namą nuo klimato poveikio. Tarp fasado ir sienos užtikrina nepertraukiamą oro cirkuliaciją, kuri išstumia iš namo vidaus šaltį ir drėgmę taip, kad sienos tampa sausos ilgam. Jeigu tarp sienos bei tvirtinimo tašelių dedama šilumą izoliuojanti medžiaga (pvz.: vata), po to montuojamas fasadas –iki 30% sumažėja išlaidos šildymui.
25 m. patirties, bei 10 mln. kvadratų sumontuotų fasadų, aukšta kokybė leidžia Vinylit drąsiai vadintis Jūsų namo partneriu. Patikimumas, išbandytas įvairiomis klimato sąlygomis yra įrodytas bei atitinka DIN 53386 standarto reikalavimus. Fasadai atsparūs liūtims ir korozijai, o dulkės lengvai nuvalomos, pavyzdžiui, aukšto slėgio srovės žarna ar pan. VinyTerm fasadai su natūralaus akmens efektu yra sunkiai degūs (EN 13501-1. B-s3, d2)

Paprastas montavimas.
Labai paprasta ir patogi Vinylit fasadų montavimo procedūra: greitai ir švariai, nereikalaujant sunkių ir varginančių tinkavimo darbų – ir Jūs jau turite naują namo fasadą! Taip taupote laiką, pinigus, nervus ir išsaugojate idealią švarą savo pievoje ar sode prie namo.
    
Apgalvota iki detalių.
Daugybės privalumų Vinylit fasadų sistema leidžia kombinuoti skirtingų rūšių fasadų profilius ir paneles, taip išgaunant įvairių vizualinių efektų. Su šia fasadų sistema, netgi durų, langų angų apdirbimas tampa lengvas ir patogus profesionalui. Jūsų namas išpildytas vienu stiliumi!

ARGUMENTAI, KURIE ĮTIKINA

Liūtis, atitirpęs sniegas, drėgmė: ventiliuojami fasadai Vinylit išsaugos Jūsų namą sausą bei apsaugos nuo drėgmės ateityje.
Papildoma šilumos izoliacija po fasadu garantuos šiltą žiemą ir vėsumą vasarą. Tai sutaupys energiją bei sukurs optimalų klimatą namo viduje.
Vinylit fasadai papildomai sugeria nuo 5 iki 10 decibelų triukšmo. Tai reiškia 25% daugiau tylos ir ramybės.
Vinylit fasadai taip pat sumažina namo sienų terminę apkrovą ir suteikia ilgalaikę pastato apsaugą 6,4 kg/m2. Galima montuoti ir žiemą!!!
Labai aukšta fasadų kokybė nuolatos kontroliuojama ir stebima MFPA Leipcige. Visi Vinylit fasadai sertifikuoti Vokietijos Statybinės Technikos institute, Berlyne.
 
Daugiau apie Vinylit galite paskaityti čia.
 
Statybinė keramika į viršų     
© 2010 UAB Staketa. Visos teisės saugomos. Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas