Statybinė keramika, apdailos plytos, čerpės    lt
Produktai Produktai
Akcijos Akcijos
Paslaugos Paslaugos
Nuotraukų galerija Nuotraukų galerija
Informaciniai katalogai Informaciniai katalogai
Verta žinoti Verta žinoti
Keraminės čerpės
Apdailos plytos
Grindinio trinkelės
Vinylit fasadų technologija
Vinylit ventiliuojamas fasadas
Mūro mišiniai, mūrijimas
 
Apie mus Apie mus

Apie keramines čerpes

Keraminių čerpių stogai tai patikimiausia stogo danga, tinkanti įvairiausios architektūros ir paskirties statinių stogams dengti, kurių galimas minimalus nuolydis tik 10 laipsnių.

Keraminėmis čerpėmis dengtas stogas - tai optimali vienkartinė investicija į statomą ar renovuojamą namą. Lyginant keraminių čerpių eksploatacijos laiką su kitomis stogo dangomis, jis yra kelis ir daugiau kartų ilgesnis. Toks stogas Jums tarnaus 70-80 metų. Keraminių čerpių stogas ne tik apsaugo nuo lietaus ir puošia namą, bet taip pat sulaiko liūties, krušos ar aplinkos keliamą triukšmą. Dėl savo inertiškumo karštą vasaros dieną čerpės įšyla lėtai, o naktį pamažu atvėsta, todėl palėpėje esančiose patalpose nėra staigių ir didelių temperatūros svyravimų paros bėgyje ir visą parą išlaikomas puikus mikroklimatas.
 
Namas yra nekilnojamas, ir daugeliu atvejų, viso gyvenimo turtas, kurio vertę kelia statybos metu naudotos medžiagos, o tarp jų ir keraminių čerpių stogo danga, padidinanti namo vertę ir ilgaamžiškumą.
 
Keraminių čerpių svoris. Solidus keraminių čerpių dangos svoris yra privalumas. Masė - tai inertiškumo matas, o stogo danga turi būti pakankamai masyvi, kad jos nepakeltų vėjas. Tvirta stogo danga slopina vibraciją ir triukšmą, atsparesnė staigiems temperatūrų pokyčiams. Skaičiuojant apkrovas stogo konstrukcijai, keraminių čerpių dangos svoris sudaro tik iki 15-20% visos reikalaujamos apkrovos stogo konstrukcijai. Apie 50-60 proc. skaičiuojamosios stogo konstrukcijos apkrovos sudaro sniego ir vėjo apkrova. Plačiai vyraujančią nuomonę, kad stogą dengiant keraminėmis čerpėmis reikalinga masyvi konstrukcija, galima paneigti. Šiltinant stogą, savaime parenkamos storesnės gegnės, kurių dažniausiai užtenka ir keraminių čerpių dangai atlaikyti.
 
Keraminių čerpių dangos spalva. Keraminių čerpių spalva neblunka ir nesikeičia, o išlieka tol, kol pati čerpė laikosi ant stogo. Spalva gali šiek tiek pakisti tik tuo atveju, jei bus pasirinktos natūralios molio spalvos keraminės čerpės. Jos natūraliai solidžiai sendamos, gali pasidengti samanėle, bet tik tada jei netoli pastato auga medžiai. Pasirinkus kitos, nei natūralios molio, spalvos keramines čerpes, jų spalva išliks nepakitusi ištisus dešimtmečius, kadangi tai garantuoja šių čerpių gamybos technologijos. Gaminant kitos, nei natūralios molio, spalvos čerpes dar prieš “kepimą“ jos apipurškiamos engoba (skysto molio ir pigmento spalvai pakeisti mišiniu, o atskirais atvejais ir kvarco milteliais blizgesiui išgauti), kuri kepimo metu sukepa ir tampa vienalyte ir ilgaamže medžiaga.
 
Pasirinkus Vokiškų keraminių čerpių stogą, kitos dangos stogui neprireiks visą gyvenimą. Paskaičiavus kainos ir realaus faktinio dangos tarnavimo laiko santykį, įsitikinsite, kad tai mažiausia suma, tenkanti vieneriems stogo dangos tarnavimo metams, lyginant su kitomis dangomis. O tai reiškia, kad pasirinkdami ilgaamžiškiausią stogo dangą mokėsite mažiausiai! Kad tuo įsitikintumėte, tiesiog Jūsų planuojamos įsigyti stogo dangos bendrą kainą padalinkite iš jos realaus nepriekaištingo tarnavimo metų skaičiaus. Vokiškų keraminių čerpių tarnavimo laikas yra 70-80 metų ir daugiau. Šio paskaičiavimo rezultatai Jus maloniai nustebins.
 

Čerpių kokybės požymiai


CREATON ir R ÖBEN čerpės pralenkia DIN EN 1304 kokybei keliamus reikalavimus. Programoje numatyta nuolatinė trijų etapų (geometrijos, vienalytiškumo, prekinės išvaizdos) čerpių kokybės kontrolė.
 
Paviršius
Sujungiant moderniausias technologijas, vienalytes žaliavas ir jų ypatingą paruošimą atsiranda estetiškas ir lygus paviršius, kuriame atsispindi kokybė, apsauganti nuo aplinkos ir oro poveikio. Matoma kokybė pasiekiama modernaus degimo būdo ir nuolatinio viso produkcijos gamybos proceso kontrolės dėka.

Forma
Spalva reiškia išraišką, estetiką ir kartu apsaugą. CREATON ir R ÖBEN čerpės žavi savo spalvų žaismu ir kartu siūlo apsaugą nuo aplinkos poveikio. Ypatingai vienalytės žaliavos turi aukštą geležies oksido dalį. Iš kartos į kartą šie stogai išlaiko savo natūraliai spindintį išskirtinį charakterį.
 
Spalva
CREATON ir R ÖBEN čerpių formų įvairovė pasirinktam stogui sukuria architektūrinį stilių nuo konservatyvaus iki modernaus.
 
Saugumas nuo lietaus vandens patekimo
Techninės čerpės savybės stogui suteikia optimalią apsaugą nuo lietaus vandens pratekėjimo. Dviguba užkaitų/“spynų“ sistema čerpės viršuje ir šone sudaro keturgubas pertvaras, kurios garantuoja patikimą apsaugą nuo lietaus vandens. Puikus lietaus vandens nubėgimas ir sandarumas pabrėžia čerpės formos tobulumą.
 
Sukabinimas
Du stabilūs čerpių užkabinimo laikikliai užtikrina patikimą atramą į grebėstą ir stogo ventiliaciją.
Stogo nuolydis
Dėl tobulos užkaitų/“spynų“ sistemos ir puikaus lietaus vandens nubėgimo CREATON ir R ÖBEN čerpės tinka plokštumoms nuo 12° iki 90° nuolydžio. Taigi, čerpėmis galima dengti ne tik stogus, bet ir fasadus, kas pastaruoju metu sparčiai populiarėja.

 
 
Statybinė keramika į viršų     
© 2010 UAB Staketa. Visos teisės saugomos. Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas