Statybinė keramika, apdailos plytos, čerpės    lt
Produktai Produktai
Akcijos Akcijos
Paslaugos Paslaugos
Nuotraukų galerija Nuotraukų galerija
Informaciniai katalogai Informaciniai katalogai
Verta žinoti Verta žinoti
Keraminės čerpės
Apdailos plytos
Grindinio trinkelės
Vinylit fasadų technologija
Vinylit ventiliuojamas fasadas
Mūro mišiniai, mūrijimas
 
Apie mus Apie mus

Apie grindinio trinkeles

Klinkerinės trinkelės yra viena lengviausiai prižiūrimų ir ilgiausiai tarnaujančių gerbūvio apdailos medžiagų. Laboratoriniais tyrimais įrodyta, kad jos daug kartų tvirtesnės už betonines, todėl, suprantama, ir ilgaamžiškesnės. Dėl labai mažo vandens įgeriamumo, kuris yra apie 1-3 proc., ant klinkerinių grindinio trinkelių neužsilaiko jokie skysti teršalai. Tai tik patvirtina, kad klinkerinės grindinio trinkelės ilgus metus bus solidi aplinkos puošmena, nereikalaujanti papildomų investicijų.

Klinkerinės grindinio trinkelės yra atsparios šalčiui. Jos degamos aukštesnėje nei 1100° C temperatūroje. Degimo metu jos įgauna didelį tankį ir tvirtumą. Trinkelių atsparumas šalčiui taip, kaip ir kiti kokybės kriterijai, yra nuolat tikrinami ir kontroliuojami nepriklausomų ekspertų.

Klinkerines grindinio trinkeles galima barstyti druska žiemą. Oras ir lietus valo grindinio trinkeles ir druską išplauna. 

Grindinio trinkeles galima plauti aukšto spaudimo vandens srove. 

Klinkerinės grindinio trinkelės nepraranda savo spalvos, kadangi trinkelių spalva yra išgaunama degimo metu, o tai reiškia, kad į jas nėra maišomi jokie spalvų pigmentai.

Klojant grindinio trinkeles reikėtų, jog siūlės storis būtų mažiausiai 3mm, tam, kad būtų išvengta kraštų nuskilimo esant ypač dideliam slėgiui. Terasoms ir prie gyvenamųjų namų įėjimų rekomenduojamas 45 mm pačių grindinio trinkelių storis, o važiuojamosioms dalims šalia privačių namų (kur lengvasis transportas) trinkelių storis turėtų būti 52 mm.

Klinkerinės grindinio trinkelės yra labai lengvai prižiūrimas produktas, nereikalaujantis ypatingos priežiūros.

Jei grindinio trinkelės „sužaliuoja“, tai galite pašalinti tiesiog vandens pagalba arba įprastinėmis dumblių valymo priemonėmis.

 
Statybinė keramika į viršų     
© 2010 UAB Staketa. Visos teisės saugomos. Sprendimas: BT-Group : Svetainių kūrimas